Twitter testuje funkci, která uživatelům umožňuje tweetovat pouze úzkému okruhu přátel

0
Twitter testuje funkci, která uživatelům umožňuje tweetovat pouze úzkému okruhu přátel

Protože se Twitter Inc. připravuje na některé změny pod svým novým vlastnictvím, společnost dnes oznámila, že nyní testuje funkci, která lidem umožní posílat soukromé tweety až 150 lidem.

Funkce nazvaná Twitter Circle poskytne uživatelům možnost snížit stres z komunikace v masovém měřítku. Právě teď je to stále ve fázi vývoje a společnost říká, že na chvíli budou mít tuto možnost pouze vybraní uživatelé z celého světa. Při používání platformy se jim zobrazí nabídka „Vybrat publikum“ a poté si mohou vybrat přátele, kterým chtějí tweet zobrazit.

Není to totéž jako Komunity, které se věnují určitým tématům, ani to není totéž jako mít chráněný účet, což je nastavení, které umožňuje pouze něčím sledujícím vidět obsah, který jste zveřejnili. Twitter Circle lze použít pro jakýkoli tweet a není nutné to řešit v nabídce nastavení. Lidé vybraní do kruhu navíc ani nemusí být následovníky daného uživatele.

„I když lidé neuvidí seznam členů Kruhu, když někdo lajkne nebo odpoví na Twitter Circle Tweet, který sdílíte, členové uvidí vaši interakci, pokud váš účet není chráněn,“ vysvětlila společnost. „Pokud má někdo ve vašem kruhu Twitter chráněný účet, jeho interakci uvidí pouze jeho sledující, kteří jsou také ve vašem kruhu Twitter.“

Twitter také uvedl, že když někdo odpoví na tweet v kruhu Twitter, tato odpověď nepřijde s tlačítkem retweet. Společnost varovala, že to lidem neznemožní pořídit snímek obrazovky nebo stáhnout obsah, takže to není tak, že by ve skupině existovalo úplné soukromí. A jakmile jste uvnitř, jste uvnitř, což znamená, že se nemůžete odebrat z kruhu, ale můžete ztlumit konverzaci.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že pro Kruh platí stejná pravidla jako jinde. Od té doby, co Elon Musk navrhl tuto platformu získat, se hodně mluvilo o tom, jak by otevřený zastánce volného slova mohl nechat věci volný průběh. V tomto případě však Twitter poukázal na to, že pokud lidé v rámci Kruhu použijí nenávistné projevy nebo jiným způsobem přestoupí, stále mohou být varováni nebo obdržet zákaz.

Foto: Twitter

Ukažte svou podporu našemu poslání tím, že se připojíte k našemu klubu Cube Club a komunitě odborníků Cube Event Community. Připojte se ke komunitě, která zahrnuje Amazon Web Services a generálního ředitele Amazon.com Andyho Jassyho, zakladatele a generálního ředitele společnosti Dell Technologies Michaela Della, CEO společnosti Intel Pat Gelsingera a mnoho dalších osobností a odborníků.

podobné příspěvky

Leave a Reply