Trh vytrvalostních akcí Let’s Do This získává 60 milionů dolarů Series B pod vedením Craft a Headline – TechCrunch

1
Trh vytrvalostních akcí Let’s Do This získává 60 milionů dolarů Series B pod vedením Craft a Headline – TechCrunch

Vhodně pojmenované tržiště vytrvalostních (takže: běh, triatlon, cyklistika atd.). Pojďme to udělat (absolvent YC) se objevil před pár lety a uváděl všechny druhy aktivit v oblasti vytrvalosti po celém světě a přitahoval podporu hvězd, jako jsou Usain Bolt a Serena Williamsová, spolu se standardnějšími investory do rizikového kapitálu, jako je EQT.

Startup, který založili Alex Rose a Sam Browne, samotní vytrvalostní běžci a cyklisté, nyní získal 60 milionů dolarů v sérii B pod vedením Craft Ventures a Headline. Kola se zúčastnili také stávající investoři EQT, NFX a Y Combinator a také nově příchozí Morpheus Ventures. Mezi celebrity, které podporují, patří Serena Williams, Usain Bolt a britská vítězka na zlatou medaili Paula Radcliffe. Mezi anděly patří zakladatel Gmailu Paul Buchheit a také Ian Hogarth, zakladatel Songkick.

Sam Browne, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Let’s Do This, uvedl v prohlášení:

Globální trh sportovní vytrvalosti má odhadovanou hodnotu 18 miliard dolarů a vzhledem k tomu, že po dlouhé přestávce jsou konečně opět možné akce tváří v tvář, víme, že to bude jen růst… Je vzrušující, že sport je jen začátek pro Let’s Do This too . Díky financování a podpoře našich investorů plánujeme rozšíření do dalších vertikál v prostoru živých akcí a zážitků.

Let’s Do This uvádí vlajkové události jako Bay to Breakers, Long Beach Classic Half & 5K a Bay Bridge Half Marathon, ale je jasné, že investory přilákala vyhlídka na expanzi do jiných vertikál.

Součástí přitažlivosti pro uživatele, říká společnost, je to, že její algoritmus využívá datové body ze sledování fitness, historie závodů a sociálních kontaktů k přizpůsobení doporučení ohledně závodů. Je snadné vidět, jak by se to dalo rozšířit na „tenhle koncert se ti líbil, tak co tenhle.“

Je to také napojení na trh, který si uvědomil, že stanovení cílů – například pro závod – pomáhá někomu udržet se v kondici. Výzkum ukazuje, že lidé mají 12,5krát vyšší pravděpodobnost, že si vypěstují fitness návyk 12 měsíců po přihlášení do závodu, než když se přihlásí do posilovny.

Christian Leybold, partner společnosti Headline, řekl:

Existuje zřetelné kamarádství, které skupinové vytrvalostní akce přinášejí, ale většina organizátorů uvízla na low-tech platformách, které nabízejí nevýrazný uživatelský zážitek. S Let’s Do This Alex a Sam způsobili revoluci ve způsobu, jakým přinášíme offline zážitky online.

Společnost Let’s Do This byla založena v roce 2016 a říká, že nyní má více než 5 milionů uživatelů po celém světě. Nyní plánuje expanzi do USA prostřednictvím své nové kanceláře v Coloradu a růst svého týmu ve Spojeném království, stejně jako další sociální funkce.

podobné příspěvky

Leave a Reply