Nová sezóna Fortnite má horskou dráhu, Dartha Vadera a vibrace

1
Nová sezóna Fortnite má horskou dráhu, Dartha Vadera a vibrace

Po několika měsících drsného válčení – a včerejší živé události s obřím mechanikem – poslední sezóna Fortnite je překvapivě uvolněný. Ve skutečnosti, sezóna 3 třetí kapitola hry se jmenuje jednoduše Vibin’. Přináší s sebou některé pozoruhodné změny na ostrově, včetně nových míst, jako je zábavní park – doplněný horskou dráhou – a také trojitě vypadající les s názvem Reality Falls, který obsahuje kouzelné stromky, které mohou hráči zasadit a pěstovat pro lepší kořist.

Zde je bližší pohled na to, jak na západním okraji FortniteOstrov nyní vypadá:

Pokud jde o hratelnost, sezóna přináší zpět fanouškovské oblíbené vozidlo, Baller (který vypadá trochu jako obří koule pro křečky). Byl však mírně vylepšen: má více zdraví, může plavat na vodě a má baterii, která se nakonec vybije. Také se zdá, že si můžete vzít jeden na horskou dráhu a jít divoce. Hráči nyní mohou také jezdit na kancech a sezóna 3 zavádí funkci zvanou „bouřková nemoc“. Zde je návod Fortnite vývojář Epic to popisuje:

Pokud zůstanete v bouři příliš dlouho kumulativně v zápase, vyvine se u vás bouřková nemoc, onemocnění, které urychluje bouřkový úpadek vašeho zdraví. Ale nebojte se: bouřková nemoc nikdy nepřekvapí – dostanete varování, pokud se k ní přiblížíte. A naštěstí lékem na bouřkovou nemoc je prostě opustit bouři. Pokud jej však zadáte znovu, okamžitě se vás to znovu dotkne.

A samozřejmě nová sezóna znamená novou bojovou přihrávku k zakoupení, což zase znamená více postav k odemknutí. Vrcholem této sezóny je Darth Vader (který by byl pro Obi-Wana skvělým partnerem ve dvojici), ale je tu také nová hračka podobná figurce nazvaná Snap, kterou si můžete upravit odemknutím nových doplňků. Později v sezóně mohou majitelé battle passů odemknout Indiana Jonese, který vedle mnohem barevnějšího obsazení z této sezóny vypadá překvapivě nepatřičně.

Nová sezóna nabitá atmosférou následuje po Resistance, která je nejpozoruhodnější zavedením nyní trvalého režimu Zero Build do Fortnite — i když hráči mohou stále hrát klasický režim stavění a střílení, pokud chtějí.

podobné příspěvky

Leave a Reply